INDIANA STONE

20 yıldan fazla tecrübe ve deneyim...

Indiana Stone olarak 2000 yılında çıktığımız üretim yolculuğumuza hız kesmeden dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmeye devam etmekteyiz. Köklü bir oyuncu olmanın getirdiği sorumlulukların farkında olarak; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile desteklenen ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Dekoratif taş ve tuğla çözümlerinde yurtiçi kalite liderliğinden, yurtdışında önemli bir oyuncu olmaya evrilen bir gelişimin içinde olmaktan gurur duyuyoruz.

Kültür taşı ve kültür tuğlası üretimimizi, sektörün yeniliklere olan ihtiyacıyla sürekli geliştiriyor ve kalitesiyle kalıcı ürünler üretme motivasyonuyla, sektördeki en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlıyoruz. Alanında örnek alınan bir marka yaratmanın heyecanıyla çalışıyoruz. Bu amaçla, AR-GE ve yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz.

Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliğine de önem veren firmamız; yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla dünya standartlarında ISO 9001:2015 kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

 

Çevreye saygılı olarak, geleceğimize ilişkin global çevre ve enerji sorunlarına çözüm getiren yaklaşımları ön plana alarak, sektör standartlarını geliştirerek değiştiren kalite odaklı ürünler üretmek vizyonumuzdur.

Sağlıklı üretim, kolay uygulama ve uzun süreli kullanım gibi 21.yüzyıl tüketici deneyimine paralel hizmet sağlarken, çalışanlarının dinamizmini ve mutluluğunu ön plana alan; çalışanına değer katarak gelişen bir şirket olmayı amaçlıyoruz.

Call Now Button
×