Adalar dekoratif taş duvar kaplama ve patlatma taş ile evlerini yenilemek isteyenler için bu yazımızda taş duvar kaplamalarından bahsedeceğiz. Patlatma taş ya da dekoratif taş duvar kaplamaları, bulunduğu ortamın atmosferini etkileyici bir şekilde değiştiren farklı tasarımlardır. Adalar patlatma taş ya da dekoratif taş duvar kaplama arayışında olanlar için işte tüm detaylar…

İstanbul Adalar taş duvar kaplama hakkında bilgi almak isteyenler, bir yandan fiyatlarını da merak etmektedir. Adalar patlatma taş, dekoratif taş duvar kaplama fiyatları nedir? Dekoratif kaplamalar nasıl uygulanır? Dekorasyon açısından oldukça etkileyici bir görünüm kazandıran kaplamalar uygulanırken dikkat edilmesi gereken ince detayları bulunmaktadır. Bu detaylar nelerdir? Nelere dikkat edilmelidir? Ortamın havasını değiştirecek dekoratif kaplamalar ile ilgili merak edilen soruların yanıtları…

Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama, iç mekanlarda ve dış cephelerde dekoratif amaçlı uygulanan kaplama malzemeleridir. Patlatma taş, ham doğal taşlardan belirli bir ölçüde kesilerek elde edilmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan patlatma taş, doğanın sunduğu ham taşlardan oluşmakta ve fabrikalarda işlenmektedir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Patlatma taş uygulanırken özel bir yapıştırıcı madde kullanılmaktadır ve burada işçilik ve sabır oldukça önemlidir. Özenli ve sabırla yapılan kaplamalarda oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu sebeple fiyatlar, taşların ebatlarına ve işçiliğe göre değişkenlik göstermektedir.

Dekoratif taş kaplamalar, patlatma taşlar olarak nitelendirilen doğal taşlardan farklı olarak çimento, kum, pomza ve renk pigmentlerinden oluşan malzemelerin kalıplara dökülmesi ile elde edilen yapay taşlar olarak bilinmektedir. Dekoratif taşların bir diğer adı kültür taşı olarak geçmektedir. Kaplaması yapılan ortama doğal ve şık bir görünüm sunduğu için oldukça tercih edilmektedir. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen dekoratif taş kaplamalar, farklı renk ve model seçenekleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Adalar taş duvar kaplama, patlatma taş ile iç ve dış cephe uygulamaları İndiana Stone tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. 23 yıllık tecrübesi ile İndiana Stone birçok çeşit ürünü ve profesyonel ekibi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul Adalar taş duvar kaplama fiyatlarını merak edenler için, ev ve iş yerlerinin iç mekanlarında ve dış cephelerinde kullanılan taş duvar kaplama, bulunduğu zeminin yapısına, metrekaresine ve taşların ebatlarına göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Adalar Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Adalar Dekoratif Taş

ADALAR TAŞ KAPLAMA

Adalar Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Adalar Dekoratif Tuğla Kaplama

ADALAR TUĞLA KAPLAMA

Adalar Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Adalar Dekoratif Taş

ADALAR TAŞ DUVAR

Adalar Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Adalar Dekoratif Tuğla Kaplama

ADALAR KÜLTÜR TUĞLASI

Adalar Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×