Akyaka dekoratif taş duvar kaplama kültür taşı uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlaları, iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlı kullanılan kaplama ürünleridir. İç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de kullanılan taş duvar kaplamaları, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

Akyaka patlatma taş arayışında olanların merak ettiği konulardan biri de, taş duvar kaplamaları arasındaki farklardır. Kültür taşları, çimento, pomza ve renk pigmentlerinin birleşimi ile elde edilen yapay taşlardır. Patlatma taşlar ise, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşları, ham doğal taşlardan esinlenerek yapılmakta ve patlatma taşa göre daha hafiftir. Yapıları bakımından birbirinden farklı olsa da, kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taşlar, ortamın atmosferini değiştirmesi için dekoratif amaçlı uygulanmaktadır.

Akyaka taş duvar kaplama m2 fiyatları, tercih edilen taşların yapısına, ebatına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ve profesyonel ekibi ile en uygun fiyat garantisini sunar. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamaları, kültür taşları ve kültür tuğla modelleri için www.indianastone.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Akyaka Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Akyaka Dekoratif Taş

AKYAKA TAŞ KAPLAMA

Akyaka Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Akyaka Dekoratif Tuğla Kaplama

AKYAKA TUĞLA KAPLAMA

Akyaka Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Akyaka Dekoratif Taş

AKYAKA TAŞ DUVAR

Akyaka Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Akyaka Dekoratif Tuğla Kaplama

AKYAKA KÜLTÜR TUĞLASI

Akyaka Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×