Arnavutköy dekoratif taş duvar kaplama ve patlatma taş yaptırmak isteyenler, duvar kaplamaları hakkında birçok konuyu da merak etmektedir. Patlatma taş ya da dekoratif taş duvar kaplamalarının detayları nelerdir? Nelere dikkat edilmelidir? Fiyatları nelerdir? Bu yazımızda bulunduğu ortamın atmosferini etkileyici bir şekilde değiştiren duvar kaplamaları hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlayacağız. Arnavutköy patlatma taş ya da dekoratif taş duvar kaplama arayışında olanlar için tüm detaylar…

İstanbul Arnavutköy dekoratif taş duvar kaplama hakkında bilgi almak isteyenler için hazırladığımız yazımızda, patlatma taş, dekoratif taş duvar kaplama fiyatları nedir? Dekoratif kaplamalar nasıl uygulanır?  Gibi soruları yanıtladık. Dekorasyon açısından oldukça etkileyici bir görünüm kazandıran kaplamalar uygulanırken dikkat edilmesi gereken ince detayları bulunmaktadır. Bu detaylar nelerdir ve nelere dikkat edilmelidir? Ortamın havasını değiştirecek dekoratif kaplamalar ile ilgili merak edilen soruların yanıtları…

Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama, iç mekanlarda ve dış cephelerde dekoratif amaçlı uygulanan kaplama ürünleridir. Patlatma taş, ham doğal taşlardan belirli bir ölçüde kesilerek elde edilmektedir. Dekoratif taş kaplamalar ise, patlatma taşlar olarak nitelendirilen doğal taşlardan farklı olarak çimento, kum, pomza ve renk pigmentlerinden oluşan malzemelerin kalıplara dökülmesi ile elde edilen yapay taşlar olarak bilinmektedir. Her iki malzeme de dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Patlatma taş, doğanın sunduğu ham taşlardan oluşmakta ve fabrikalarda işlenmektedir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile oldukça tercih edilmektedir. Kültür taşı olarak da bilinen taş duvar kaplamaları ise, doğal taşlardan esinlenerek üretilmektedir. Doğal taşlara göre daha hafif olması tercih edilme sebepleri arasındadır. Taş duvar kaplamalar, farklı renk ve model seçenekleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Kaplaması yapılan ortama doğal ve şık bir görünüm sunan patlatma taş ve taş duvar kaplamalarında işçilik ve sabır oldukça önemlidir. Özenli ve sabırla yapılan kaplamalarda oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu sebeple fiyatlar, taşların ebatlarına ve işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. Arnavutköy taş duvar kaplama, patlatma taş ile iç ve dış cephe uygulamaları İndiana Stone tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. 23 yıllık tecrübesi ile İndiana Stone birçok çeşit ürünü ve profesyonel ekibi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul Arnavutköy taş duvar kaplama yaptırma fiyatlarını merak edenler için, ev ve iş yerlerinin iç mekanlarında ve dış cephelerinde kullanılan taş duvar kaplama, kaplama yapılacak yüzeyin yapısına ve ebatına göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Arnavutköy Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Arnavutköy Dekoratif Taş

ARNAVUTKÖY TAŞ KAPLAMA

Arnavutköy Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Arnavutköy Dekoratif Tuğla Kaplama

ARNAVUTKÖY TUĞLA KAPLAMA

Arnavutköy Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Arnavutköy Dekoratif Taş

ARNAVUTKÖY TAŞ DUVAR

Arnavutköy Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Arnavutköy Dekoratif Tuğla Kaplama

ARNAVUTKÖY KÜLTÜR TUĞLASI

Arnavutköy Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×