Ayvalık dekoratif taş kaplama hizmeti almak isteyenlerin tercih ettiği İndiana Stone, kültür taşı, kültür tuğlası vb taş duvar kaplamalarında alanında öncü bir firmadır. Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklı olması sebebi ile, uygulanışında oldukça özen gösterilmelidir. Sabırlı ve özenli işçilik ile başarılı sonuçlar alınan taş duvar kaplamaları, kaplandığı ortamın atmosferini oldukça etkili bir biçimde değiştirmektedir.

Ayvalık patlatma taş, kültür taşı uygulamalarında yüksek müşteri memnuniyeti ile İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan taş duvar kaplamaları, hammaddeleri bakımından farklılık göstermektedir. Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşları ve kültür tuğlaları ise, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinin birleşiminden oluşan yapay taşlardır. Patlatma taşlar daha ağır olurken, kültür taşları daha hafiftir. Kaplanacakları yüzeye patlatma taşlar özel bir yapıştırıcı ile sabitlenirken, kültür taşları çimento ile sabitlenmektedir.

Ayvalık kültür taşı ve kültür tuğlası fiyatı, tercih edilen taşların yapısına, ebatına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değşiklik göstermektedir. Kaliteli malzemeler ve özenli işçiliği ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplama modelleri için www.indianastone.com.tr adresinden çeşitli model ve renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ayvalık Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Ayvalık Dekoratif Taş

AYVALIK TAŞ KAPLAMA

Ayvalık Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Ayvalık Dekoratif Tuğla Kaplama

AYVALIK TUĞLA KAPLAMA

Ayvalık Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Ayvalık Dekoratif Taş

AYVALIK TAŞ DUVAR

Ayvalık Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Ayvalık Dekoratif Tuğla Kaplama

AYVALIK KÜLTÜR TUĞLASI

Ayvalık Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×