Bahçelievler dekoratif taş duvar kaplama, patlatma taş ve kültür taşı uygulamaları, İndiana Stone tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Ortamın atmosferini değiştirmek ve daha doğal bir görünüm kazandırmak adına iç mekanlarda tercih edilen taş kaplamaların farklı seçenekleri bulunmaktadır. Patlatma taş, dekoratif taş kaplama, kültür taşı, kültür tuğlası gibi birçok çeşidi bulunan taş kaplamaların, farklılıkları olsa da ortak özellikleri dekoratif amaçlı kullanılmalarıdır. İç mekanlarda kullanıldığı gibi, dış cephelerde de tercih edilen kaplamalar, dekoratif görünümünün yanı sıra yalıtıma da katkı sağlamaktadır.

Bahçelievler patlatma taş arayışında olanlar, patlatma taşın tam olarak nasıl bir malzeme olduğunu da merak etmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşlardan belirli bir ölçüde kesilerek elde edilen bir kaplama ürünüdür. Dekoratif amaçlı kullanılan patlatma taş, doğanın sunduğu ham taşlardan oluşmakta ve fabrikalarda işlenmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan taşlar, antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemektedir.

Ham doğal taşlardan elde edilen patlatma taşların yanı sıra yapay taşlar da mevcuttur. Dekoratif taş kaplama ya da kültür taşı adı verilen yapay taşlar, Patlatma taşlardan farklı olarak, çimento, kum, pomza ve renk pigmentlerinden oluşan malzemelerin kalıplara dökülmesi ile elde edilmektedir. Görünüm olarak doğal taşlardan hiçbir farkı bulunmamakla birlikte, çeşitli renkleri ile her ortama uyum sağlamaktadır. Doğal taşlara göre daha hafif olması sebebi ile oldukça tercih edilmektedir.

23 yıllık tecrübesi ile İndiana Stone birçok çeşit ürünü ve profesyonel ekibi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Bahçelievler taş duvar kaplama yaptırma fiyatlarını merak edenler için, ev ve iş yerlerinin iç mekanlarında ve dış cephelerinde kullanılan taş duvar kaplama, bulunduğu zeminin yapısına ve ebatına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Bahçelievler patlatma taş, taş duvar kaplama ile iç ve dış cephe uygulamaları İndiana Stone tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Bahçelievler Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Dekoratif Taş

BAHÇELİEVLER TAŞ KAPLAMA

Bahçelievler Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bahçelievler Dekoratif Tuğla Kaplama

BAHÇELİEVLER TUĞLA KAPLAMA

Bahçelievler Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bahçelievler Dekoratif Taş

BAHÇELİEVLER TAŞ DUVAR

Bahçelievler Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bahçelievler Dekoratif Tuğla Kaplama

BAHÇELİEVLER KÜLTÜR TUĞLASI

Bahçelievler Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×