Başakşehir dekoratif taş duvar kaplamaları ve patlatma taş uygulamalarında profesyonel bir şekilde hizmet veren İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Patlatma taş, dekoratif taş duvar kaplama, kültür taşı ya da kültür tuğlası uygulamalarında işçilik oldukça önem teşkil etmektedir. Kaplandığı ortama modern ve şık bir görünüm sunan dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarında, sabır ve özel işçilik ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

İstanbul Başakşehir taş duvar kaplamaları ve kültür taşı fiyatları da işçiliğe, taşların yapılarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişmektedir. Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamalar farklı yapılara sahiptir. Patlatma taş, ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilmektedir. Antibakteriyel özelliği ile uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Dekoratif taş duvar kaplamaları ya da diğer ismi ile kültür taşları ise, doğal taşlardan esinlenerek bazı malzemelerin birleşimi ile hazırlanmış yapay taşlardır. Bu malzemeler; çimento, pomza ve renk pigmentlerinden oluşur. Doğal taşlara göre daha hafif olması ve çok farklı renk seçeneğinden dolayı oldukça tercih edilen ürünler arasındadır.

Başakşehir kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taş hizmeti veren İndiana Stone, kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibi ile dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Doğal bir görünümün yanında, ortama oldukça modern bir hava katan dekoratif taş duvar kaplamaları, titiz işçilik ile oldukça başarılı olmaktadır. İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü bir firma olarak, yüksek müşteri memnuniyeti ile 23 yıldır hizmet vermektedir.

Başakşehir Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Dekoratif Taş

BAŞAKŞEHİR TAŞ KAPLAMA

Başakşehir Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Başakşehir Dekoratif Tuğla Kaplama

BAŞAKŞEHİR TUĞLA KAPLAMA

Başakşehir Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Başakşehir Dekoratif Taş

BAŞAKŞEHİR TAŞ DUVAR

Başakşehir Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Başakşehir Dekoratif Tuğla Kaplama

BAŞAKŞEHİR KÜLTÜR TUĞLASI

Başakşehir Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×