Bayrampaşa dekoratif taş duvar kaplamaları ve patlatma taş uygulamalarında profesyonel bir şekilde hizmet veren İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Patlatma taş, dekoratif taş duvar kaplama, kültür taşı ya da kültür tuğlası uygulamalarında işçilik oldukça önem teşkil etmektedir. Kaplandığı ortama modern ve şık bir görünüm sunan dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarında, sabır ve özel işçilik ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamalar farklı yapılara sahiptir. Patlatma taş, ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilmektedir. Antibakteriyel özelliği ile uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Dekoratif taş duvar kaplamaları ya da diğer ismi ile kültür taşları ise, doğal taşlardan esinlenerek bazı malzemelerin birleşimi ile hazırlanmış yapay taşlardır. Bu malzemeler; çimento, pomza ve renk pigmentlerinden oluşur. Doğal taşlara göre daha hafif olması ve çok farklı renk seçeneğinden dolayı oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. İstanbul Bayrampaşa taş duvar kaplamaları ve kültür taşı fiyatları da işçiliğe ve taşların yapılarına göre değişmektedir.

Bayrampaşa kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taş hizmeti veren İndiana Stone, kaliteli malzemeler ve profesyonel ekibi ile dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Doğal bir görünümün yanında, ortama oldukça modern bir hava katan dekoratif taş duvar kaplamaları, titiz işçilik ile oldukça başarılı olmaktadır. İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü bir firma olarak, yüksek müşteri memnuniyeti ile 23 yıldır hizmet vermektedir.

Bayrampaşa Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Bayrampaşa Dekoratif Taş

BAYRAMPAŞA TAŞ KAPLAMA

Bayrampaşa Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bayrampaşa Dekoratif Tuğla Kaplama

BAYRAMPAŞA TUĞLA KAPLAMA

Bayrampaşa Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bayrampaşa Dekoratif Taş

BAYRAMPAŞA TAŞ DUVAR

Bayrampaşa Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bayrampaşa Dekoratif Tuğla Kaplama

BAYRAMPAŞA KÜLTÜR TUĞLASI

Bayrampaşa Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×