Beyoğlu dekoratif taş duvar kaplamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Taş duvar kaplamaları, farklı çeşitleri ile doğal ve modern görünüm sunmaktadır. Kaplandığı mekanda atmosferi etkili bir biçimde değiştiren dekoratif taş duvar kaplamaları; kültür taşı, kültür tuğlası, patlatma taş olarak örneklendirilebilir. Taş duvar kaplamalarının uygulamalarında özen ve titizlik ön planda olmaktadır. Patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası gibi uygulamalarda sabırlı ve özenli işçilik oldukça önem teşkil etmektedir.

İstanbul Beyoğlu patlatma taş, kültür taşı gibi uygulamalarda İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile profesyonel ekiplerce uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklı olsa da, ortak özellikleri dekoratif amaçlı kullanılmalarıdır. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Elde edilen patlatma taşlar, kaplanacağı yüzeyde özel yapıştırıcısı ile sabitlenmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamaları ya da kültür taşı ise, doğal taşlardan esinlenerek oluşturulmuş yapay taşlardır. İçeriğinde bulunan çimento, pomza ve farklı renk pigmentleri ile, doğal taşlardan farksız görünmektedir. Kültür taşları, doğal taşlara göre daha hafif olmasından dolayı, sık tercih edilen kaplama ürünleri arasındadır.

Beyoğlu dekoratif taş duvar kaplama ve tuğla kaplama m2 fiyatları, taşların ebatlarına ve yüzeyin metrakaresine göre değişmektedir. İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ile 23 yıldır güvenle  İstanbul’da hizmet vermektedir. Kültür taşı ve kültür tuğla modellerini www.indianastone.com.tr adresinden inceleyebilir, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Beyoğlu Dekoratif Taş

BEYOĞLU TAŞ KAPLAMA

Beyoğlu Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Beyoğlu Dekoratif Tuğla Kaplama

BEYOĞLU TUĞLA KAPLAMA

Beyoğlu Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Beyoğlu Dekoratif Taş

BEYOĞLU TAŞ DUVAR

Beyoğlu Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Beyoğlu Dekoratif Tuğla Kaplama

BEYOĞLU KÜLTÜR TUĞLASI

Beyoğlu Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×