Bodrum dekoratif taş duvar kaplama ve kültür taşı uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, çeşitli model ve renk seçeneği ile hizmet vermektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası, kaplandığı ortamın atmosferini etkili bir biçimde değiştiren kaplama ürünleridir. Dekoratif amaçlı kullanılan taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklılık göstermektedir.

Bodrum patlatma taş, kültür taşı hizmeti veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçüde kesilmesinden elde edilmekte ve özel yapıştırıcılar ile sabitlenmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlası, ham doğal taşlardan esinlenerek belirli malzemelerin birleşimi ile oluşturulan yapay taşlardır. İçeriğinde bulunan çimento malzemesi ile sabitlenir. İç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de tercih edilen taş duvar kaplamalar, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Özenli ve sabırlı işçilik ile oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Bodrum kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların ebatlarına, yapısına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzeme ve ürünleri ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplamalarında çeşitli model ve renk seçenekleri için www.indianastone.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Bodrum Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Bodrum Dekoratif Taş

BODRUM TAŞ KAPLAMA

Bodrum Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bodrum Dekoratif Tuğla Kaplama

BODRUM TUĞLA KAPLAMA

Bodrum Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bodrum Dekoratif Taş

BODRUM TAŞ DUVAR

Bodrum Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bodrum Dekoratif Tuğla Kaplama

BODRUM KÜLTÜR TUĞLASI

Bodrum Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×