Burdur dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, profesyonel ekibi ile ortamların atmosferini değiştirecek taş duvar kaplama hizmeti vermektedir. Kültür taşı, kültür tuğlası, patlatma taş gibi uygulamaları gerçekleştiren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Burdur kültür taşı, kültür tuğlası modelleri farklı çeşit ve renk seçenekleri ile www.indianastone.com.tr adresinde yer almaktadır. Taş duvar kaplama uygulamaları, taşların yapısına göre farklılık göstermektedir. Örneğin patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçüde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşları ise, farklı malzemelerin birleşiminden oluşmaktadır. Yapay taşlar olarak da bilinen kültür taşları, patlatma taşlara göre daha hafif olması sebebi ile oldukça tercih edilmektedir.

Burdur taş kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, profesyonel ekibinin sabırlı ve özenli işçiliği ile başarılı sonuçlar almaktadır. Kaplandığı ortamın atmosferini etkileyici bir biçimde değiştiren dekoratif taş duvar kaplamalar, her ortama uyum sağlayacak şekilde renklere sahiptir.

Burdur kültür taşı m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamalar için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilir, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Burdur Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Burdur Dekoratif Taş

BURDUR TAŞ KAPLAMA

Burdur Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Tuğla Kaplama

BURDUR TUĞLA KAPLAMA

Burdur Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Taş

BURDUR TAŞ DUVAR

Burdur Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Tuğla Kaplama

BURDUR KÜLTÜR TUĞLASI

Burdur Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×