Bursa dekoratif taş duvar kaplama uygulamaları gerçekleştiren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Taş duvar kaplamaları, patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası gibi çeşitleri bulunan dekoratif kaplama ürünlerdir. Aralarında farklılıklar bulunsa da ortak özellikleri, kaplandığı ortamın atmosferini değiştirerek doğal ve şık bir görünüm sunmalarıdır. Dekoratif amaçla uygulanan taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda uygulanabildiği gibi, dış cephelerde de uygulanabilmektedir. Dış cephelerde taş duvar kaplamalar, ısı yalıtım için de fayda sağlamaktadır.

Bursa patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları arayışında olan kişiler, patlatma taş ve kültür taşı arasındaki farkı merak etmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların yüzeylerinin fabrikalarda belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilen ürünlerdir. Kültür taşı ise, doğal taşlardan ilham alınarak çimento, pomza ve renk pigmentlerinin birleşiminden elde edilen yapay taşlardır. Patlatma taşların uygulanmasında sabır ve işçilik oldukça önemlidir. Bunun sebebi özel bir yapıştırıcı madde ile taşların yerleştirilmesidir. Sabırla ve özenli işçilik sonucunda oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü kaplamalar elde edilmiş olur.

Kültür taşları da patlatma taşlar kadar tercih edilmektedir. Doğal taşlara göre daha hafif olması sebebi ile uygulanması daha kolaydır. Farklı renk seçenekleri ile her ortama uyum sağlayan dekoratif taş kaplamalar, ayrıca antibakteriyel özellikleri sayesinde çok fazla temizlik gerektirmemektedir.

Bursa kültür taşı fiyatları, taşların ebatlarına, işçiliğe ve yüzeyin durumuna göre farklılık göstermektedir. İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak profesyonel ekibi ile 23 yıldır yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Kültür taşı, patlatma taş, kültür tuğlası gibi uygulamalarda kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.

Bursa Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Bursa Dekoratif Taş

BURSA TAŞ KAPLAMA

Bursa Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bursa Dekoratif Tuğla Kaplama

BURSA TUĞLA KAPLAMA

Bursa Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bursa Dekoratif Taş

BURSA TAŞ DUVAR

Bursa Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Bursa Dekoratif Tuğla Kaplama

BURSA KÜLTÜR TUĞLASI

Bursa Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×