Çanakkale dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası, dekoratif amaçlı kullanılan, kaplandığı ortamın atmosferini etkili biçimde değiştiren kaplama ürünleridir. Taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi, dış cephelerde de tercih edilebilmektedir. Dış cephelerde modern görünümünün yanı sıra yalıtıma da katkı sağlamaktadır.

Çanakkale patlatma taş, kültür taşı firmaları oldukça merak edilmektedir. Taş duvar kaplamalarının yapıları ve uygulanışları birbirlerinden farklıdır. Bu sebeple özenli ve sabırlı işçilik gerektirmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçüye göre kesilmesinden elde edilen kaplama ürünüdür. Kültür taşı ise, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinden oluşan yapay taşlara denir. Kültür taşı ve patlatma taşlar görünüm olarak birbirine çok benzemekte ancak yapıları ve ağırlıkları bakımından farklılıklar göstermektedir. Tercihe göre patlatma doğal taş ya da kültür taşı seçilebilmektedir.

Çanakkale kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzemeler, en uygun fiyat garantisi ve güvenilir uygulamalar için www.indianastone.com.tr adresini inceleyebilir, dekoratif duvar taşı model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Çanakkale Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Dekoratif Taş

ÇANAKKALE TAŞ KAPLAMA

Çanakkale Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çanakkale Dekoratif Tuğla Kaplama

ÇANAKKALE TUĞLA KAPLAMA

Çanakkale Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çanakkale Dekoratif Taş

ÇANAKKALE TAŞ DUVAR

Çanakkale Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çanakkale Dekoratif Tuğla Kaplama

ÇANAKKALE KÜLTÜR TUĞLASI

Çanakkale Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×