Çatalca dekoratif taş kaplamaları ve patlatma taş hizmeti veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile alanında öncü bir firmadır. Kültür taşı, patlatma taş, kültür tuğlası uygulamaları ortamın atmosferini değiştirmek, daha doğal ve şık bir görünüm için tercih edilmektedir. Kaplandığı yüzeyde oldukça fark yaratan duvar kaplamalarının farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kültür taşı, patlatma taş, kültür tuğlası dekoratif taş duvar kaplamalarındandır.

İstanbul Çatalca kültür taşı ve patlatma taş m2 fiyatları ve aralarındaki farklar merak edilen konular arasındadır. Dekoratif taş duvar kaplama metrekare fiyatları, kaplanacak alanın ölçüsüne ve taşların ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kültür taşları, çimento, pomza ve renk pigmentlerinin birleşimi ile üretilen yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen kültür taşları, farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Patlatma taşlar ise, ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilmektedir. Tamamen doğal olan patlatma taşlar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kültür taşları ve patlatma taşların ortak özellikleri, iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlı kullanılmasıdır. Kültür taşları, doğal taşlara göre daha hafif ve uygulanması daha kolay olduğu için oldukça tercih edilen kaplama türlerindendir. Patlatma taşlar, özel yapıştırıcılar ile yapıştırılırken, kültür taşları çimento ile sabitlenebilmektedir.

Çatalca kültür taşı, patlatma taş ve kültür tuğlası gibi dekoratif taş duvar kaplamaları için İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Kaplaması yapılan ortama modern ve aynı zamanda doğal bir görünüm sunan dekoratif taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanıldığı gibi yalıtıma destek olması sebebi ile dış cephelerde de kullanılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, kaplama işçiliğidir. Sabır ve özenle yapılan dekoratif taş duvar kaplamalarında oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Kültür taşı ve kültür tuğla modellerini www.indianastone.com.tr adresinden inceleyebilir, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çatalca Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Çatalca Dekoratif Taş

ÇATALCA TAŞ KAPLAMA

Çatalca Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çatalca Dekoratif Tuğla Kaplama

ÇATALCA TUĞLA KAPLAMA

Çatalca Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çatalca Dekoratif Taş

ÇATALCA TAŞ DUVAR

Çatalca Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Çatalca Dekoratif Tuğla Kaplama

ÇATALCA KÜLTÜR TUĞLASI

Çatalca Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×