Dalyan dekoratif taş duvar kaplama ve kültür taşı uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, çeşitli model ve renk seçeneği ile hizmet vermektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası, kaplandığı ortamın atmosferini etkili bir biçimde değiştiren kaplama ürünleridir. Dekoratif amaçlı kullanılan taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklılık göstermektedir.

Dalyan patlatma taş, kültür taşı hizmeti veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçüde kesilmesinden elde edilmekte ve özel yapıştırıcılar ile sabitlenmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlası, ham doğal taşlardan esinlenerek belirli malzemelerin birleşimi ile oluşturulan yapay taşlardır. İçeriğinde bulunan çimento malzemesi ile sabitlenir. İç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de tercih edilen taş duvar kaplamalar, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır. Özenli ve sabırlı işçilik ile oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Dalyan kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların ebatlarına, yapısına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzeme ve ürünleri ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplamalarında çeşitli model ve renk seçenekleri için www.indianastone.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Dalyan Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Dalyan Dekoratif Taş

DALYAN TAŞ KAPLAMA

Dalyan Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dalyan Dekoratif Tuğla Kaplama

DALYAN TUĞLA KAPLAMA

Dalyan Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dalyan Dekoratif Taş

DALYAN TAŞ DUVAR

Dalyan Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dalyan Dekoratif Tuğla Kaplama

DALYAN KÜLTÜR TUĞLASI

Dalyan Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×