Kaplama taş fiyatları ve dış cephe taş kaplama fiyatları evlerini yenilemek isteyenler tarafından merakla araştırılan konular arasında yer alıyor. İndiana Stone, taş kaplama alanında 23 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dış mekan taş duvar kaplamada uzman ekibi ile çalışan İndiana Stone, uygulamalarında özenli işçiliğe oldukça önem vermektedir.

Dekoratif taş kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Taş duvar kaplama ürünleri, birbirinden farklı yapılardan oluşmaktadır. Kültür taşı ve kültür tuğlası, doğal taşlardan esinlenerek belirli malzemelerden oluşturulmuş yapay taşlardır. Doğal taşlar ile birebir aynı olan yapay taşlar, daha hafif olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Duvar taşı modelleri arasında beğenilen taşlardan olan Mardin taşı, doğal ve antik bir görünüm sunması sebebi ile tercih edilmektedir. www.indianastone.com.tr adresinde yer alan Sahra taş, Mardin taşı ile benzerlik göstermektedir. Mardin duvar taşı m2 fiyatları, kullanılacak ürünün yapısına, kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

Dış cephe duvar kaplama uygulamalarında, kaliteli malzemeleri garantili ustalık ile sağlayan İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Taş görünümlü duvar, iç ve dış cephe taş kaplama uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Dış cephe Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×