Denizli dekoratif taş duvar uygulamalarını profesyonel ekibi ile gerçekleştiren İndiana Stone, 23 yıldır hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında önemli noktalara değinerek çalışmalarını yürütmektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası, aralarında fark bulunan taş duvar kaplama ürünleridir. Yapıları bakımından birbirinden ayrılsa da kullanım açısından amaçları ortaktır. Kaplandığı ortamın atmosferini etkileyici bir biçimde değiştiren ve güzelleştiren dekoratif taş duvar kaplamalar, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de tercih edilmektedir.

Denizli kültür taşı, kültür tuğlası hizmeti veren İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Kaplandığı mekana modern ve aynı zamanda doğal bir görünüm kazandıran dekoratif taş duvar kaplamalarda, özenli ve sabırlı bir işçilik ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilen patlatma taşlar, doğal olması sebebi ile kültür taşlarına göre daha ağırdır. Kültür taşları ise, ana malzemesi çimento olan belirli birleşimlerden oluşan yapay taşlardır. Farklı renk pigmentlerinin yer aldığı kültür taşları, daha hafif ve uygulanma açısından daha kolay olduğu için tercih edilmektedir. Her ortama uyum sağlayacak çeşitlilikte kültür taşı bulunmaktadır. Ayrıca dış cephelerde kullanılan kaplamalar, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

Denizli dekoratif taş duvar kaplama m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Kaliteli ürünleri ve profesyonel ekibi ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Çeşitli modeller ve renk seçenekleri için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Denizli Dekoratif Taş

DENİZLİ TAŞ KAPLAMA

Denizli Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Denizli Dekoratif Tuğla Kaplama

DENİZLİ TUĞLA KAPLAMA

Denizli Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Denizli Dekoratif Taş

DENİZLİ TAŞ DUVAR

Denizli Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Denizli Dekoratif Tuğla Kaplama

DENİZLİ KÜLTÜR TUĞLASI

Denizli Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×