Dış cephe taş modelleri ve iç mekan taş kaplama modellerinde sınırsız renk seçeneği sunan İndiana Stone, kurumsal bir firma olarak dekoratif duvar taşları alanında hizmet vermektedir. Kültür taş kaplama ve dış mekan duvar kaplama uygulamalarında profesyonel ekibi ile çalışmaktadır.

Evlerde, ofislerde ve cafelerde kullanılabilen eski tuğla yapılarını anımsatan modeller, rustik duvar kaplamalar ile oldukça doğal bir görünüm sunmaktadır. Dekoratif taş döşeme konusunda titizlikle çalışan İndiana Stone, işini özenle yapan ekibi ile hizmet vermektedir.

Kültür taşı modelleri ve dış cephe dekoratif kaplama ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan dekoratif bisküvi tuğla ve antik tuğlalar, her tarza uyum sağlayan kaplamalar olarak birçok model ve renk seçeneğine sahiptir.

Taş tuğla fiyatları ve taş kaplama m2 fiyatları yüzeylerin metrekaresine, kaplaması yapılacak ürünlerin malzemesine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzemeleri ve özenli işçiliği ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır.  

Dış cephe kaplama modelleri ve taş döşeme duvar hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Doğal Taş m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dış cephe Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×