Duvar dekorasyon uygulamaları ve dekoratif dış cephe kaplamalarında alanında öncü bir firma olan İndiana Stone, profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Beton duvar kaplama ve taş kaplama duvar uygulamaları, kaplandığı ortama doğal ve modern bir görünüm sunmaktadır. Bu sebeple oldukça tercih edilmektedir.

Dış mekan kaplama ve tuğla görünümlü duvar kaplama uygulamalarında İndiana Stone, malzemelerin kalitesine ve işçiliğe oldukça önem vermektedir. Bunun sebebi, her kaplama malzemesinin uygulanışının farklı olması ve dikkat edilmesi gereken incelikleri bulunmasıdır. İndiana Stone, alanında uzman ekibi ile çalışmalarını yürüterek, müşterilerinden tam not almaktadır.

Doğal taş duvar fiyatları ve dekorasyon taşları fiyatları, malzemenin yapısına ve ebadına, kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. En kaliteli malzemeleri, en uygun fiyatlar ile sunan İndiana Stone, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Dış cephe taşları, kültür tuğlası kaplama uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilir, www.indianastone.com.tr adresinden tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Doğal Taş m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dış cephe Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×