Duvar tuğlası modelleri ve dış mekan duvar kaplama malzemelerinde hizmet veren İndiana Stone, taş dekorasyon alanında başarıları ile adından söz ettirmektedir.

Dış mekan taş kaplama ve dış duvar taş kaplama uygulamaları, ısı ve ses yalıtımına destek verdiği gibi görüntü olarak da modern ve doğal bir yapı sunmaktadır. Kaplama taş uygulamaları, kaliteli malzemeler, sabırlı ve özenli bir işçilik sonucunda başarılı olmaktadır. Bu sebeple indiana Stone, alanında uzman, profesyonel ekibi ile çalışmaktadır.

Duvar taş döşemelerinde, renkli duvar taşları da tercih edilmektedir. Dış duvar kaplama modellerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilir, sınırsız renk ve model seçeneklerine göz atabilirsiniz. Web sitesinde yer alan dekoratif tuğla ve kültür taş modelleri, her ortama uyum sağlayacak tarzda farklı seçeneklere sahiptir.

Taş duvar metrekare fiyatı ve kültür tuğla fiyatları yüzeylerin metrekaresine, kaplaması yapılacak ürünlerin malzemesine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli malzemeleri ve özenli işçiliği ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır.  

Dekoratif doğal taş kaplama ve dekoratif taş duvar modelleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Doğal Taş m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dış cephe Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×