Fatih dekoratif taş duvar kaplama, kültür taşı, kütür tuğlası uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Dekoratif taş duvar kaplamalar, iç mekanlarda ve dış cephelerde doğal ve modern bir görünüm sunduğu için dekoratif amaçlı tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, dış cephelerde yalıtıma da katkı sağlamaktadır. Ortamın atmosferini değiştiren taş duvar kaplamaları, dekoratif olmaları bakımından birbirine benzese de yapıları bakımından farklılık göstermektedir.

Fatih patlatma taş, dekoratif taş duvar kaplama hizmeti veren İndiana Stone, kaliteli malzemeler ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kaplama taşların yapıları bakımından birbirinden farkları bulunmaktadır. Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçülere göre fabrikalarda kesilmesinden elde edilen kaplama ürünlerdir. Kültür taşı ya da dekoratif taş kaplamalar ise, çimento vb. malzemelerden oluşarak hazırlanan, yapay taşlardır. İçeriğinde bulunan renk pigmentleri ile, doğal taşlara oldukça benzemektedir. Ayrıca, doğal taşlara göre daha hafif olması sebebi ile tercih edilmektedir.

İstanbul Fatih dekoratif taş duvar kaplama m2 fiyatları, taşların ebatlarına, yapılarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ve güvenilir hizmet anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Fatih Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Fatih Dekoratif Taş

FATİH TAŞ KAPLAMA

Fatih Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Fatih Dekoratif Tuğla Kaplama

FATİH TUĞLA KAPLAMA

Fatih Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Fatih Dekoratif Taş

FATİH TAŞ DUVAR

Fatih Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Fatih Dekoratif Tuğla Kaplama

FATİH KÜLTÜR TUĞLASI

Fatih Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×