Güngören dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, İstanbul’da hizmet vermektedir. Kültür taşı, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklı olsa da, ortak bir amaca hizmet etmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif taş duvarlar, iç mekanlarda ve dış cephelerde uygulanmaktadır. Dış cephelerde uygulandığında, ısı yalıtıma da katkı sağlamaktadır.

İstanbul Güngören patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında kaliteli malzemeleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sunan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesiyle profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Kaplaması yapılan ortamın atmosferini oldukça etkileyen dekoratif taş duvar kaplamaları, sabırlı ve özenli işçilik gerektirmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilen ürünlerdir. Özel bir yapıştırıcı ile sabitlendiği için özenli bir işçilik gerektirmektedir. Kültür taşı ise, belirli malzemelerden oluşan yapay taşları ifade etmektedir. Kültür taşları, doğal taşlardan esinlenerek oluşturulmuştur ve her ortama uyum sağlayacak farklı renk pigmentlerine sahiptir. Ayrıca kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha hafif olduğu için, oldukça fazla tercih edilmektedir.

Güngören kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve yüzeyin metrekaresine göre değişmektedir. İndiana Stone, en kaliteli malzemeler, güleryüzlü hizmet ve en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Www.indianastone.com.tr adresinden, birbirinden farklı renk ve model seçeneği bulunan kültür taşı ve kültür tuğlalarını inceleyebilirsiniz.

Güngören Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Güngören Dekoratif Taş

GÜNGÖREN TAŞ KAPLAMA

Güngören Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Güngören Dekoratif Tuğla Kaplama

GÜNGÖREN TUĞLA KAPLAMA

Güngören Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Güngören Dekoratif Taş

GÜNGÖREN TAŞ DUVAR

Güngören Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Güngören Dekoratif Tuğla Kaplama

GÜNGÖREN KÜLTÜR TUĞLASI

Güngören Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×