Hatay dekoratif taş duvar kaplama ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, 23 yıldır taş duvar kaplama hizmeti vermektedir.

Hatay kültür taşı uygulamaları İndiana Stone tarafından gerçekleştirilmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamalarda kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taşlar kullanılmaktadır. Yapıları bakımından birbirinden farklı olan bu taşlar, uygulanışları bakımından da farklılık göstermektedir.

Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçüde küçültülmesinden elde edilirken, kültür taşları ise çimento, pomza ve renk pigmentlerinden elde edilmiş yapay taşlardır. Kültür taşları, patlatma taşlara nazaran daha hafiftir. Kaplandığı ortamın atmosferini derinden etkileyen taş duvar kaplamalar, ortama hem modern hem de doğal bir görünüm kazandırmaktadır.

Hatay kültür taşı m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamalar için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilir, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Hatay Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Burdur Dekoratif Taş

BURDUR TAŞ KAPLAMA

Burdur Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Tuğla Kaplama

BURDUR TUĞLA KAPLAMA

Burdur Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Taş

BURDUR TAŞ DUVAR

Burdur Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Burdur Dekoratif Tuğla Kaplama

BURDUR KÜLTÜR TUĞLASI

Burdur Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×