Isparta dekoratif taş duvar kaplama ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, 23 yıldır taş duvar kaplama hizmeti vermektedir.

Isparta kültür taşı uygulamaları İndiana Stone tarafından gerçekleştirilmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamalarda kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taşlar kullanılmaktadır. Yapıları bakımından birbirinden farklı olan bu taşlar, uygulanışları bakımından da farklılık göstermektedir.

Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçüde küçültülmesinden elde edilirken, kültür taşları ise çimento, pomza ve renk pigmentlerinden elde edilmiş yapay taşlardır. Kültür taşları, patlatma taşlara nazaran daha hafiftir. Kaplandığı ortamın atmosferini derinden etkileyen taş duvar kaplamalar, ortama hem modern hem de doğal bir görünüm kazandırmaktadır.

Isparta kültür taşı m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamalar için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilir, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Isparta Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Isparta Dekoratif Taş

ISPARTA TAŞ KAPLAMA

Isparta Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Isparta Dekoratif Tuğla Kaplama

ISPARTA TUĞLA KAPLAMA

Isparta Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Isparta Dekoratif Taş

ISPARTA TAŞ DUVAR

Isparta Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Isparta Dekoratif Tuğla Kaplama

ISPARTA KÜLTÜR TUĞLASI

Isparta Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×