İzmir dekoratif taş duvar kaplama hizmeti veren İndiana Stone, geniş ürün yelpazesi ile profesyonel ekibi ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür ruğlası uygulamaları, kaplandığı ortamın atmosferini değiştiren, modern görünüm sunan kaplama ürünleridir. İç ve dış cephelerde tercih edilen taş duvar kaplamalar, ısı yalıtımına da katkı sağlamaktadır.

İzmir kültür taşı ve kültür tuğlası kaplama işlemleri için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Patlatma taşlar ve kültür taşları yapıları bakımından birbirinden farklılık göstermektedir. Ham malzeme olarak birbirinden ayrılan kaplama ürünlerin, uygulanışlarında da farklı teknikler kullanılmaktadır. Kültür taşları, doğal taşlardan esinlenerek onlara tam olarak benzeyen, ancak içeriğinde çimento, pomza ve farklı renk pigmentleri bulunan yapay taşlardır. Patlatma taşlar ise, ham doğal taşlardır ve belirli ölçülerde kesilerek taş duvar kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır. Patlatma taşlar, kültür taşlarına göre daha ağırdır. Uygulanışlarında da özel bir  malzeme kullanılmaktadır. Bu sebeple işçilikleri oldukça özenli olmalıdır. Sabırlı ve özenli işçilik sonucunda taş duvar kaplamalarda oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

İzmir taş duvar kaplama m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Her kültürden izler taşıyan taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de kullanılmaktadır. Modern görünümünün yanı sıra, yalıtıma da katkı sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibi ile hizmet veren İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyetli İndiana Stone ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İzmir Dekoratif Taş

İZMİR TAŞ KAPLAMA

İzmir Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

İzmir Dekoratif Tuğla Kaplama

İZMİR TUĞLA KAPLAMA

İzmir Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

İzmir Dekoratif Taş

İZMİR TAŞ DUVAR

İzmir Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

İzmir Dekoratif Tuğla Kaplama

İZMİR KÜLTÜR TUĞLASI

İzmir Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×