Kartal dekoratif taş kaplamaları ve patlatma taş hizmeti veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile alanında öncü bir firmadır. Kültür taşı, patlatma taş, kültür tuğlası uygulamaları ortamın atmosferini değiştirmek, daha doğal ve şık bir görünüm için tercih edilmektedir. Kaplandığı yüzeyde oldukça fark yaratan duvar kaplamalarının farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kültür taşı, patlatma taş, kültür tuğlası dekoratif taş duvar kaplamalarındandır.

İstanbul Kartal kültür taşı ve patlatma taş m2 fiyatları ve aralarındaki farklar merak edilen konular arasındadır. Dekoratif taş duvar kaplama metrekare fiyatları, kaplanacak alanın ölçüsüne ve taşların ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kültür taşları, çimento, pomza ve renk pigmentlerinin birleşimi ile üretilen yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen kültür taşları, farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Patlatma taşlar ise, ham doğal taşların fabrikalarda belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilmektedir. Tamamen doğal olan patlatma taşlar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kültür taşları ve patlatma taşların ortak özellikleri, iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlı kullanılmasıdır. Kültür taşları, doğal taşlara göre daha hafif ve uygulanması daha kolay olduğu için oldukça tercih edilen kaplama türlerindendir. Patlatma taşlar, özel yapıştırıcılar ile yapıştırılırken, kültür taşları çimento ile sabitlenebilmektedir.

Kartal kültür taşı, patlatma taş ve kültür tuğlası gibi dekoratif taş duvar kaplamaları için İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti ile İstanbul’da hizmet vermektedir. Kaplaması yapılan ortama modern ve aynı zamanda doğal bir görünüm sunan dekoratif taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanıldığı gibi yalıtıma destek olması sebebi ile dış cephelerde de kullanılmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, kaplama işçiliğidir. Sabır ve özenle yapılan dekoratif taş duvar kaplamalarında oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Kültür taşı ve kültür tuğla modellerini www.indianastone.com.tr adresinden inceleyebilir, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kartal Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kartal Dekoratif Taş

KARTAL TAŞ KAPLAMA

Kartal Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kartal Dekoratif Tuğla Kaplama

KARTAL TUĞLA KAPLAMA

Kartal Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kartal Dekoratif Taş

KARTAL TAŞ DUVAR

Kartal Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kartal Dekoratif Tuğla Kaplama

KARTAL KÜLTÜR TUĞLASI

Kartal Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×