Kaş dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası, dekoratif amaçlı kullanılan, kaplandığı ortamın atmosferini etkili biçimde değiştiren kaplama ürünleridir. Taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi, dış cephelerde de tercih edilebilmektedir. Dış cephelerde modern görünümünün yanı sıra yalıtıma da katkı sağlamaktadır.

Kaş patlatma taş, kültür taşı firmaları oldukça merak edilmektedir. Taş duvar kaplamalarının yapıları ve uygulanışları birbirlerinden farklıdır. Bu sebeple özenli ve sabırlı işçilik gerektirmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçüye göre kesilmesinden elde edilen kaplama ürünüdür. Kültür taşı ise, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinden oluşan yapay taşlara denir. Kültür taşı ve patlatma taşlar görünüm olarak birbirine çok benzemekte ancak yapıları ve ağırlıkları bakımından farklılıklar göstermektedir. Tercihe göre patlatma doğal taş ya da kültür taşı seçilebilmektedir.

Kaş kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kaliteli malzemeler, en uygun fiyat garantisi ve güvenilir uygulamalar için www.indianastone.com.tr adresini inceleyebilir, dekoratif duvar taşı model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kaş Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kaş Dekoratif Taş

KAŞ TAŞ KAPLAMA

Kaş Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kaş Dekoratif Tuğla Kaplama

KAŞ TUĞLA KAPLAMA

Kaş Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kaş Dekoratif Taş

KAŞ TAŞ DUVAR

Kaş Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kaş Dekoratif Tuğla Kaplama

KAŞ KÜLTÜR TUĞLASI

Kaş Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×