Kocaeli dekoratif taş duvar kaplama, kültür taşı uygulamalarında hizmet veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası alanlarında uygulamalar gerçekleştiren firma, kaliteli malzeme ve profesyonel ekip ile çalışmalarını yürütmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlaları, kaplandığı ortamın atmosferini değiştirmekte ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. İç mekanlarda ve dış cephelerde tercih edilen taş duvar kaplamalar, özenli uygulamalar sonucunda oldukça başarılı olmaktadır.

Kocaeli kültür taşı, patlatma taş ve taş duvar kaplama ürünleri ve firmaları merak edilmektedir. İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Modern ve doğal bir görünüm sunan taş duvar kaplamalar yapılarına göre farklılık göstermektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların, belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşları ve kültür tuğlaları ise, ana malzemesi çimento olan yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen kültür taşları, farklı renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Kocaeli taş duvar kaplama m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Her kültürden izler taşıyan taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de kullanılmaktadır. Modern görünümünün yanı sıra, yalıtıma da katkı sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibi ile hizmet veren İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyetli İndiana Stone ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Dekoratif Taş

KOCAELİ TAŞ KAPLAMA

Kocaeli Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kocaeli Dekoratif Tuğla Kaplama

KOCAELİ TUĞLA KAPLAMA

Kocaeli Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kocaeli Dekoratif Taş

KOCAELİ TAŞ DUVAR

Kocaeli Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Kocaeli Dekoratif Tuğla Kaplama

KOCAELİ KÜLTÜR TUĞLASI

Kocaeli Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×