Kültür tuğlası Ankara firmaları arasında uygulamaları ile ön plana çıkan İndiana Stone, kültür tuğlası ve kültür taşı hizmeti vermektedir. İç ve dış mekanlarda kullanılan kültür tuğlasının içerisinde çimento, kum ve pomza yer alır. Dayanıklılığı son derece yüksek olan kültür tuğlası, yanmaz özelliğe sahiptir ve iklim koşullarına uyum sağlar. İçerisine eklenen renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlayacak renklere sahiptir.

Kültür Tuğlası Ankara ve diğer tüm illere hizmet veren İndiana Stone, profesyonel ekibi ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kültür tuğlası, doğal renkleri ve dokusu ile kaplandığı ortamın atmosferini etkileyici bir biçimde değiştirir. Çevre dostu ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretien kültür tuğlası, ısı ve ses yalıtımına katkı sağlar.

Kültür tuğlası hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimi gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kültür tuğlası Ankara üretimi hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
×