Kültür tuğlası derzi, kaplama taşları, kültür tuğlaları ve doğal taş gibi kaplamalar için iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Kültür tuğlası, kültür taşları ve kaplamalar için özel olarak üretilen kültür tuğlası derzi, aşınma ve çatlamalara karşı güçlendirilmiştir.

Kültür tuğlası derzi, taş ve tuğlaların duvardan düşme riskini azaltır ve tarihi bir doku verir. Uygulama esnasında kullanılan özel yapıştırıcı ve derz dolgu sayesinde her tuğla kendi ağırlığını taşır. Kültür tuğlası, darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Kültür tuğlası, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. İçerisinde çimento, kum ve pomza yer alır. Dayanıklılığı son derece yüksek olan kültür tuğlası, yanmaz özelliğe sahiptir ve iklim koşullarına uyum sağlar. İçerisine eklenen renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlayacak renklere sahiptir.

Kültür tuğlası derzi ve diğer tüm malzemeler hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimi gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kültür tuğlası hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×