Kültür tuğlası dış cephe ve iç cephe dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Mimari açıdan şık ve doğal bir görünüm sunan kültür tuğlası, Geçmişten günümüze yapıların temel malzemeleri arasında yer alan tuğlalardan ilham almaktadır.

Kültür tuğlası dış cephe kaplamalarında ses ve ısı yalıtımına katkı sağlaması için kullanılmaktadır. İçerisinde çimento, kum ve pomza yer alan kültür tuğlasının, dayanıklılığı son derece yüksektir. İçerisine eklenen renk pigmentleri ile kültür tuğlası, her ortama uyum sağlamaktadır.

Kültür tuğlası dış cephe kaplama, içerisinde bulunan doğal malzemeler sayesinde yanmaz özeliğe sahiptir. Ayrıca içerisinde bulunan pomza taşı, hafif bir kaplama malzemesi olarak kaplandığı duvara ağırlık vermez. Farklı iklim koşullarına dayanıklı olan kültür tuğlalarında, herhangi bir renk kaybı da yaşanmaz.

Kültür tuğlası hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimi gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kültür tuğlası dış cephe hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×