Kültür tuğlası fiyatları merak edilen konular arasında yer alıyor. İç ve dış cephelerde kullanılmak üzere tercih edilen kültür tuğlası, dekoratif ve yalıtım amacıyla kullanılan kaplama ürünleridir. Patlatma taş, taş kaplama gibi isimlerle de anılan kültür tuğlası, bulunduğu ortama ayrı bir hava katmakla birlikte, farklı renkleri ile oldukça şık bir görünüm sunmaktadır.

Kültür tuğlası fiyatları, modelleri hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı üretimini gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

İç ve dış cephelerde kullanılan kültür taşları, ham doğal taşlardan esinlenerek üretilmiş yapay kaplama ürünleridir. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemekte olan kültür tuğlaları, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Kültür tuğlası fiyatları, bulunduğu zeminin yapısına ve taşların ebatına göre değişmektedir. Zemin, kaplamaya uygun değilse, önce düzenleme işlemi yapılmakta ve ardından taş duvar kaplanmaktadır.
Kültür tuğlası fiyatları ve modelleri için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×