Kültür tuğlası imalatı yapan İndiana Stone, iç ve dış cephelerde kaplaması yapılan kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü bir firmadır. Kaplandığı ortamın atmosferini etkileyici bir şekilde değiştiren kültür tuğlası, dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılan kaplama ürünlerindendir.

Kültür tuğlası imalatı gerçekleştiren firmalar arasında profesyonel hizmeti ve kaliteli malzemeleri ile dikkat çeken İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kültür tuğlası, ham doğal tuğlalardan esinlenerek üretilmiş yapay kaplama ürünleri olarak iç ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Kültür tuğlasının içeriğinde çimento, kum, pomza ve renk pigmentleri bulunur. Dayanıklılığı son derece yüksek olan kültür tuğlası, geniş kullanım alanlarına sahiptir.

Doğal taş görünümlü kaplama modelleri, sınırsız renk ve model seçeneği ile www.indianastone.com.tr adresinde yer almaktadır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen taş kaplamalar, evlerde ve iş yerlerinde etkileyici bir görünüm sunmaktadır.

Kültür tuğlası imalatı hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×