Kültür tuğlası kaplama, iç ya da dış dekorlarda kullanılan kültür tuğlası, mimari açıdan şık ve doğal bir görünüm sunan, taş yapılarda kullanılan bir malzemedir. Geçmişten günümüze yapıların temel malzemeleri arasında yer almıştır. Modern yaşamda günümüzde, daha farklı uygulamalarla inşa edilirken tuğlalar, artık dekorasyon amaçlı olarak tercih edilmeye başlamıştır.

Kültür tuğlası kaplama iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. İçerisinde çimento, kum ve pomza yer alan kültür tuğlası, dayanıklılığı son derece yüksektir. İçerisine eklenen renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Kültür tuğlası kaplama, içerisinde bulunan doğal malzemeler sayesinde yanmaz özeliğe sahiptir. Ayrıca içerisinde bulunan pomza taşı, hafif bir kaplama malzemesi olarak kaplandığı duvara ağırlık vermez. Farklı iklim koşullarına dayanıklı olan kültür tuğlalarında, herhangi bir renk kaybı da yaşanmaz.

Kültür tuğlası hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimi gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kültür tuğlası kaplama hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
×