Kültür tuğlası üretimlerini gerçekleştiren İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Kültür tuğlası, dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılan kaplama ürünleri olarak iç ve dış cephelerde kullanılmaktadır.

Kültür tuğlası üretimi yapan firmalar arasında hizmet anlayışı ve kaliteli malzemeleri ile dikkat çeken İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kültür tuğlası, ham doğal taşlardan esinlenerek üretilmiş yapay kaplama ürünleri olarak iç ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemekte olan kültür taşları, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Doğal taş görünümlü kaplama modelleri, sınırsız renk ve model seçeneği ile www.indianastone.com.tr adresinde yer almaktadır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen taş kaplamalar, evlerde ve iş yerlerinde etkileyici bir görünüm sunmaktadır.

Kültür tuğlası üretimi hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
×