Mağaza cephe kaplama ve taş duvar ofis kaplama uygulamalarında oldukça başarılı işlere imza atan İndiana Stone, kaplama ürünlerinde alanında uzman, kurumsal bir firmadır. Kültür taşı dış cephe kaplamaları ve yapay duvar taşları alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Kültür tuğla kaplamaları çalışmalarında dekoratif taş firmaları arasında dikkatleri çeken İndiana Stone, özenli işçiliği ve kaliteli malzemeleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Villa duvar modelleri, duvar taş kaplama ürünleri www.indianastone.com.tr adresinde yer almaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunan modeller, doğal taşlardan esinlenerek oluşturulmaktadır. Antrasit taş duvar ve Antrasit duvar kaplama, sezonun dikkat çeken parçaları arasında yer almaktadır.

Taş tuğla kaplama fiyatları ve doğal taş döşeme fiyatları, malzemenin yapısına ve ebadına, kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. En kaliteli malzemeleri, en uygun fiyatlar ile sunan İndiana Stone, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Duvar kaplama taşları, dekoratif taş modelleri ve uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Doğal Taş m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dış cephe Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×