Maltepe dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, İstanbul’da hizmet vermektedir. Kültür taşı, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklı olsa da, ortak bir amaca hizmet etmektedir. Dekoratif amaçlı kullanılan dekoratif taş duvarlar, iç mekanlarda ve dış cephelerde uygulanmaktadır. Dış cephelerde uygulandığında, ısı yalıtıma da katkı sağlamaktadır.

İstanbul Maltepe patlatma taş, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında kaliteli malzemeleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sunan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesiyle profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Kaplaması yapılan ortamın atmosferini oldukça etkileyen dekoratif taş duvar kaplamaları, sabırlı ve özenli işçilik gerektirmektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçülere göre kesilmesinden elde edilen ürünlerdir. Özel bir yapıştırıcı ile sabitlendiği için özenli bir işçilik gerektirmektedir. Kültür taşı ise, belirli malzemelerden oluşan yapay taşları ifade etmektedir. Kültür taşları, doğal taşlardan esinlenerek oluşturulmuştur ve her ortama uyum sağlayacak farklı renk pigmentlerine sahiptir. Ayrıca kültür taşları, doğal patlatma taşlara göre daha hafif olduğu için, oldukça fazla tercih edilmektedir.

Maltepe kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve yüzeyin metrekaresine göre değişmektedir. İndiana Stone, en kaliteli malzemeler, güleryüzlü hizmet ve en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Www.indianastone.com.tr adresinden kültür taşı ve kültür tuğlası modellerini ve renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Maltepe Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Dekoratif Taş

MALTEPE TAŞ KAPLAMA

Maltepe Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Maltepe Dekoratif Tuğla Kaplama

MALTEPE TUĞLA KAPLAMA

Maltepe Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Maltepe Dekoratif Taş

MALTEPE TAŞ DUVAR

Maltepe Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Maltepe Dekoratif Tuğla Kaplama

MALTEPE KÜLTÜR TUĞLASI

Maltepe Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×