Osmaniye dekoratif taş duvar kaplama ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, 23 yıldır taş duvar kaplama hizmeti vermektedir.

Osmaniye kültür taşı uygulamaları İndiana Stone tarafından gerçekleştirilmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamalarda kültür taşı, kültür tuğlası ve patlatma taşlar kullanılmaktadır. Yapıları bakımından birbirinden farklı olan bu taşlar, uygulanışları bakımından da farklılık göstermektedir.

Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçüde küçültülmesinden elde edilirken, kültür taşları ise çimento, pomza ve renk pigmentlerinden elde edilmiş yapay taşlardır. Kültür taşları, patlatma taşlara nazaran daha hafiftir. Kaplandığı ortamın atmosferini derinden etkileyen taş duvar kaplamalar, ortama hem modern hem de doğal bir görünüm kazandırmaktadır.

Osmaniye kültür taşı m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamalar için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilir, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Osmaniye Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Osmaniye Dekoratif Taş

OSMANİYE TAŞ KAPLAMA

Osmaniye Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Osmaniye Dekoratif Tuğla Kaplama

OSMANİYE TUĞLA KAPLAMA

Osmaniye Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Osmaniye Dekoratif Taş

OSMANİYE TAŞ DUVAR

Osmaniye Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Osmaniye Dekoratif Tuğla Kaplama

OSMANİYE KÜLTÜR TUĞLASI

Osmaniye Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×