Silivri dekoratif taş duvar kaplama hizmetlerinde alanında öncü olan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplamalarda, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Yapıları birbirinden farklı olan taş kaplamalar, farklı şekillerde uygulanmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan kültür taşı, kültür tuğlası ve dekoratif taş duvar kaplamaları, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinin birleşiminden elde edilen yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek oluşturulan yapay taşlar, farklı renkleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Patlatma taşlar ise, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlasına göre daha ağır olan patlatma taşlar, özel bir yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan taş kaplamaların hepsi, kaplandığı ortamın atmosferini değiştirmekte ve modern bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca dış cephelerde kullanıldığında ısı yalıtımına katkı sağlamaktadır.

Silivri kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ve profesyonel ekibi ile özenli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. En uygun fiyat garantisi sunan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile alanında öncü, titiz ve güvenilir hizmet anlayışı ile İstanbul ve ilçelerine hizmet vermektedir. En uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için, www.indianastone.com.tr adresinde kültür taşı ve kültür tuğlası model ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Silivri Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Silivri Dekoratif Taş

SİLİVRİ TAŞ KAPLAMA

Silivri Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Silivri Dekoratif Tuğla Kaplama

SİLİVRİ TUĞLA KAPLAMA

Silivri Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Silivri Dekoratif Taş

SİLİVRİ TAŞ DUVAR

Silivri Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Silivri Dekoratif Tuğla Kaplama

SİLİVRİ KÜLTÜR TUĞLASI

Silivri Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×