Sivas dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarında akla ilk gelen İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ve profesyonel ekibi ile gerçekleştirdiği uygulamalardan tam not almaktadır. Türkiye’nin her yerine hizmet sağlayan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamaları, kültür taşı, patlama taş ve kültür tuğlaları olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplamalar, ortamın atmosferini etkileyici bir biçimde değiştirerek, kaplandığı mekana modern ve doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Sivas kültür taşı, patlatma taş ve kültür tuğlası hizmeti veren firma araştırması yapan kişilerin öncelikle dikkat etmesi gereken konulardan biri de özenli işçiliktir. Dekoratif taş duvar kaplamalarda farklı yapılara sahip taşlar kullanılabilmektedir. Her taşın kendine özgü uygulanma biçimi olması sebebi ile özenli ve sabırlı işçilik oldukça önemlidir. İndiana Stone, kültür taşı ve kültür tuğlası uygulamalarında yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel ekibi ile oldukça başarılı sonuçlar elde  etmektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını yürütmektedir.

Sivas kültür taşı m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli dekoratif taş duvar kaplamalar için www.indianastone.com.tr adresini ziyaret edebilir, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sivas Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sivas Dekoratif Taş

SİVAS TAŞ KAPLAMA

Sivas Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sivas Dekoratif Tuğla Kaplama

SİVAS TUĞLA KAPLAMA

Sivas Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sivas Dekoratif Taş

SİVAS TAŞ DUVAR

Sivas Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sivas Dekoratif Tuğla Kaplama

SİVAS KÜLTÜR TUĞLASI

Sivas Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×