Sultangazi dekoratif taş duvar kaplama hizmetlerinde alanında öncü olan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Dekoratif taş duvar kaplamalarda, kaliteli malzeme ve özel işçilik ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Yapıları birbirinden farklı olan taş kaplamalar, farklı şekillerde uygulanmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan kültür taşı, kültür tuğlası ve dekoratif taş duvar kaplamaları, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinin birleşiminden elde edilen yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek oluşturulan yapay taşlar, farklı renkleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

İstanbul Sultangazi patlatma taş uygulaması yaptırmak isteyenlerin merak ettiği konulardan biri de patlatma taşların özellikleridir. Patlatma taşlar, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlasına göre daha ağır olan patlatma taşlar, özel bir yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Dekoratif amaçlı kullanılan taş kaplamaların hepsi, kaplandığı ortamın atmosferini değiştirmekte ve modern bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca dış cephelerde kullanıldığında ısı yalıtımına katkı sağlamaktadır.

Sultangazi kültür taşı ve kültür tuğlası m2 fiyatları, taşların yapısına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ve profesyonel ekibi ile özenli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. En uygun fiyat garantisi sunan İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile alanında öncü, titiz ve güvenilir hizmet anlayışı ile İstanbul ve ilçelerine hizmet vermektedir. En uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için, www.indianastone.com.tr adresinde kültür taşı ve kültür tuğlası model ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Sultangazi Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sultangazi Dekoratif Taş

SULTANGAZİ TAŞ KAPLAMA

Sultangazi Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sultangazi Dekoratif Tuğla Kaplama

SULTANGAZİ TUĞLA KAPLAMA

Sultangazi Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sultangazi Dekoratif Taş

SULTANGAZİ TAŞ DUVAR

Sultangazi Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Sultangazi Dekoratif Tuğla Kaplama

SULTANGAZİ KÜLTÜR TUĞLASI

Sultangazi Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×