Taş duvar kaplama uygulamalarında doğal güzellikleri ile Çanakkale Taşı ve Mardin Taşı gibi şehir ile bütünleşmiş taş kaplama modelleri mevcuttur. Kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarında alanında uzman İndiana Stone, doğal taşlardan esinlenerek üretilen taşların uygulamalarına da oldukça önem vermektedir.

Cafe dış cephe kaplamalarında, ev ve iş yerlerinde kullanılan kültür taşı ve kültür tuğlası, ses ve ısı yalıtımına destek veren kaplama ürünleridir.

Dış mekan taş döşeme uygulamalarında özellikle kültür taşları tercih edilmektedir. Dekoratif taş kaplamalar arasında, doğal taşlara oldukça benzeyen ancak bir o kadar hafif olan kültür taşları, belirli malzemelerden elde edilmiş yapay taşlardır.

Mardin taşı m2 fiyatları, Çanakkale taş kaplamalar, kullanılan malzemeye, ebatlarına ve yüzey ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. İndiana Stone, müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmeti, en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Cafe duvar dekor modelleri, kültür tuğlası ve iç ve dış cepheler için tercih edilebilecek taş kaplama uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Taş Kaplama

TAŞ KAPLAMA

Doğal Taş m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dış cephe Tuğla Kaplama

TUĞLA KAPLAMA

Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Taş

TAŞ DUVAR KAPLAMA

Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Dekoratif Tuğla Kaplama

KÜLTÜR TUĞLASI

Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Call Now Button
×