Taş kaplama cephelerde dekoratif ve yalıtım amacıyla kullanılan kaplama ürünleridir. Taş kaplamaların, kültür taşı, kültür tuğlası gibi çeşitleri mevcuttur. İç ve dış cephelerde kullanılmak üzere tercih edilen taş kaplamalar, dekoratif ve yalıtım amacıyla kullanılan kaplama ürünleri arasında yer almaktadır. Bulunduğu ortama ayrı bir hava katmakla birlikte, farklı renkleri ile oldukça şık bir görünüm sunmaktadır.

Taş kaplama, ham doğal taşlardan esinlenerek üretilmiş yapay kaplama ürünleri olarak kullanılmaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemekte olan taş kaplamalar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Taş kaplama cephelerde tercih edilmesinin yanı sıra evlerde koridorlarda, tv ünitelerinde de kullanılmaktadır. Kafe ve iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen taş kaplamalar, ortama estetik bir görünüm sunarak göze hitap etmektedir.

Taş kaplama cephe ürünleri hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimini gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×