Taş kaplama malzemeleri ve taş kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlası için gerekli tüm malzemeleri müşterilerine sunan İndiana Stone, kaliteli hizmet vermektedir.

Taş kaplamalar, iç ve dış cephelerde kullanılmak üzere doğal taşlardan esinlenerek üretilmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlaları, Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemekte olan taş kaplamalar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Taş kaplama malzemeleri, kaplama uygulamasında işçilik kadar önemlidir. Taş kaplamalar, iç ve dış cephelerde dekoratif ve yalıtıma katkı amacıyla kullanılmaktadır. Bu sebeple darbelere, iklim şartlarına ve dış etkenlere dayanıklı olmalıdır. Bunun için taşların kaplanmasında kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir.

Taş kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, taş kaplama ürünleri ve malzemelerinde kaliteli hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ile çalışan İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Taş kaplama malzemelerine ve diğer tüm ürünlere www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Taş kaplama malzemelerine 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button
×