Taş kaplama texture, bir yüzeyin, iç veya dış cephenin doğal taşlara birebir benzeyen taşlar ile kaplanmasını ifade eder. Kültür taşları ve kültür tuğlaları ile yapılan kaplamalar, iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Kültür tuğlası ve kültür taşları için özel olarak üretilen malzemeler ile kaplamalar oldukça dayanıklıdır.

Taş kaplama texture, cephelerde ve kaplandığı yüzeylere oldukça estetik bir doku ve görünüm kazandırır. Ayrıca ısı ve ses yalıtımına da katkı sağlar. Kaplama ürünleri, doğal taşlardan esinlenerek belirli malzemeler ile üretilmektedir.

Taş kaplamalar, içerisinde çimento, kum ve pomza bulundurur. Dayanıklılığı son derece yüksek olan kültür tuğlası ve kültür taşları yanmaz özelliğe sahiptir ve iklim koşullarına uyum sağlar. İçerisine eklenen renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Taş kaplama texture ve diğer tüm malzemeler hakkında bilgi almak isteyenler için kültür taşı ve kültür tuğlası üretimi gerçekleştiren İndiana Stone, kaliteli malzeme ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Taş kaplama texture hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×