Taş kaplama villaların dış cephelerinde kullanılan kültür taşları ve kültür tuğlaları doğal taşlardan esinlenerek üretilmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlaları, ham doğal taşlardan esinlenerek üretilmiş yapay kaplama ürünleri olarak iç ve dış cephelerde kullanılmaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sebebi ile çok fazla temizlik gerektirmemekte olan taş kaplamalar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Taş kaplama villalar hem estetik açıdan daha gösterişli hem de dış etkenlere dayanıklı olmasından dolayı kaplama ürünleri ile tercih edilmektedir. Bahçe duvarlarında da oldukça doğal bir görünüm sunmaktadır. Taş kaplamalar, iç ve dış cephelerde dekoratif ve yalıtıma katkı amacıyla kullanılmaktadır. Evlerde salonlarda, Tv ünite duvarlarında ve koridorlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Taş kaplama uygulamalarını gerçekleştiren İndiana Stone, taş kaplama ürünleri ve malzemelerinde kaliteli hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ile çalışan İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Taş kaplama villa modellerinde kullanılan kaplama ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Taş kaplama villa malzemelerine 0 507 448 42 30 numaralı telefondan İndiana Stone ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×