Tekirdağ taş duvar kaplama, kültür taşı uygulamalarında hizmet veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası alanlarında uygulamalar gerçekleştiren firma, kaliteli malzeme ve profesyonel ekip ile çalışmalarını yürütmektedir. Kültür taşı ve kültür tuğlaları, kaplandığı ortamın atmosferini değiştirmekte ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. İç mekanlarda ve dış cephelerde tercih edilen taş duvar kaplamalar, özenli uygulamalar sonucunda oldukça başarılı olmaktadır.

Tekirdağ kültür taşı, patlatma taş ve taş duvar kaplama ürünleri ve firmaları merak edilmektedir. İndiana Stone, alanında öncü bir firma olarak, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Modern ve doğal bir görünüm sunan taş duvar kaplamalar yapılarına göre farklılık göstermektedir. Patlatma taş, ham doğal taşların, belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Kültür taşları ve kültür tuğlaları ise, ana malzemesi çimento olan yapay taşlardır. Doğal taşlardan esinlenerek üretilen kültür taşları, farklı renk pigmentleri ile her ortama uyum sağlamaktadır.

Tekirdağ taş duvar kaplama m2 fiyatları, taşların yapılarına, ebatlarına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişkenlik göstermektedir. Her kültürden izler taşıyan taş duvar kaplamaları, iç mekanlarda kullanılabildiği gibi dış cephelerde de kullanılmaktadır. Modern görünümünün yanı sıra, yalıtıma da katkı sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibi ile hizmet veren İndiana Stone, en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyetli İndiana Stone ürünlerine www.indianastone.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Dekoratif Taş

TEKİRDAĞ TAŞ KAPLAMA

Tekirdağ Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Tekirdağ Dekoratif Tuğla Kaplama

TEKİRDAĞ TUĞLA KAPLAMA

Tekirdağ Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Tekirdağ Dekoratif Taş

TEKİRDAĞ TAŞ DUVAR

Tekirdağ Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Tekirdağ Dekoratif Tuğla Kaplama

TEKİRDAĞ KÜLTÜR TUĞLASI

Tekirdağ Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×