Urla dekoratif taş duvar kaplama ve kültür taşı uygulamaları, İndiana Stone tarafından gerçekleştirilmektedir. Patlatma taşlar ve kültür taşları, kaplandığı ortamın havasını etkili bir biçimde değiştiren dekoratif duvar kaplama ürünleridir. Dış cephelerde uygulandığında ısı yalıtımına da katkı sağlayan taş kaplamalar, doğal görünümün modern yansımaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapıları bakımından birbirinden farklı olan taşların, uygulanması özenli ve sabırlı bir işçilik gerektirmektedir. Bu sebeple başarılı sonuçlar alabilmek için özenli işçilik oldukça önem teşkil etmektedir.

Urla patlatma taş ve kültür taşı hizmeti veren İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibi ile çalışmaktadır. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilen kaplama ürünleridir. Doğal taş olması sebebi ile diğer taşlara göre ağırlığı daha fazladır. Kültür taşları ve kültür tuğlaları ise, çimento, pomza ve farklı renk pigmentlerinin birleşimi ile elde edilen yapay taşlardır. Fabrikalarda işlenen yapay taşlar, doğal taşlardan ilham alınarak çeşitli renk ve model seçenekleri ile üretilmektedir.

Urla dekoratif taş duvar kaplama m2 fiyatları, tercih edilen taşların yapısına, ebatına ve kaplanacak yüzeyin metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli ürün ve özenli işçiliği ile İndiana Stone, en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Dilerseniz, www.indianastone.com.tr adresinden, duvar kaplama ürünlerinde çeşitli model ve renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Urla Taş Kaplama ve Tuğla Kaplama m2 fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Urla Dekoratif Taş

URLA TAŞ KAPLAMA

Urla Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Urla Dekoratif Tuğla Kaplama

URLA TUĞLA KAPLAMA

Urla Duvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Urla Dekoratif Taş

URLA TAŞ DUVAR

Urla Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Urla Dekoratif Tuğla Kaplama

URLA KÜLTÜR TUĞLASI

Urla Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×