Zekeriyaköy dekoratif taş duvar kaplama uygulamalarında alanında öncü olan İndiana Stone, yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Taş duvar kaplamaları, farklı çeşitleri ile doğal ve modern görünüm sunmaktadır. Kaplandığı mekanda atmosferi etkili bir biçimde değiştiren dekoratif taş duvar kaplamaları; kültür taşı, kültür tuğlası, patlatma taş olarak örneklendirilebilir. Taş duvar kaplamalarında özen ve titizlik ön planda olmaktadır. Patlatma taş, kültür taşı, kültür tuğlası gibi uygulamalarda sabırlı ve özenli işçilik oldukça önem teşkil etmektedir.

İstanbul Zekeriyaköy patlatma taş, kültür taşı gibi uygulamalarda İndiana Stone, 23 yıllık tecrübesi ile profesyonel ekiplerce uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplamaları, yapıları bakımından birbirinden farklı olsa da, ortak özellikleri dekoratif amaçlı kullanılmalarıdır. Patlatma taş, ham doğal taşların belirli ölçülerde kesilmesinden elde edilmektedir. Elde edilen patlatma taşlar, kaplanacağı yüzeyde özel yapıştırıcısı ile sabitlenmektedir. Dekoratif taş duvar kaplamaları ya da kültür taşı, doğal taşlardan esinlenerek oluşturulmuş yapay taşlardır. İçeriğinde bulunan çimento, pomza ve farklı renk pigmentleri ile, doüal taşlardan farksız görünmektedir. Kültür taşları, doğal taşlara göre daha hafif olmasından dolayı, sık tercih edilen kaplama ürünleri arasındadır.

Zekeriyaköy dekoratif taş duvar kaplama ve tuğla kaplama m2 fiyatları, taşların ebatlarına ve yüzeyin metrakaresine göre değişmektedir. İndiana Stone, kaliteli malzemeleri ile 23 yıldır güvenle  İstanbul’da hizmet vermektedir. Kültür taşı ve kültür tuğla modellerini www.indianastone.com.tr adresinden inceleyebilir, patlatma taş ve dekoratif taş duvar kaplama hakkında detaylı bilgi için 0 507 448 42 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Zekeriyaköy Taş Kaplama & Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için 0 507 448 42 30 nolu telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

ZEKERİYAKÖY TAŞ KAPLAMA

Zekeriyaköy Duvar Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Zekeriyaköy Dekoratif Tuğla Kaplama

ZEKERİYAKÖY TUĞLA KAPLAMA

ZekeriyaköyDuvar Tuğla Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Zekeriyaköy Dekoratif Taş

ZEKERİYAKÖY TAŞ DUVAR

Zekeriyaköy Dekoratif Taş Kaplama m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Zekeriyaköy Dekoratif Tuğla Kaplama

ZEKERİYAKÖY KÜLTÜR TUĞLASI

Zekeriyaköy Dekoratif Kültür Tuğlası m2 Fiyatları için hemen bilgi alın

Yorum Bırakın

Web Tasarım & SEO © Story Dijital

Call Now Button
×